ברוכים הבאים לקהילה!

אם אתם...
מעריכים אוכל טוב, מוזיקה, מסיבות
בקיצור יודעים ליהנות מהחיים ועוד - מקומכם איתנו!
רגע לפני שממשיכים רק חשוב לנו לוודא:

אזהרה -
הסיגריות גורמות למחלות ולמוות בטרם עת
משרד הבריאות

איביזה – היעד הממש לא סודי שכבש את אירופה

חבילות נופש לאיביזה כולל מסיבות!
max164
20/06/2023

חבילות נופש לאיביזה כולל מסיבות!

תעצרו עשרה אנשים ברחוב ותגידו להם לדמיין חופים מרהיבים, מסיבות מטורפות עם הדיג’יים הכי גדולים ומוכרים בעולם ותשאלו אותם איזה מקום הם דמיינו.

אם לפחות 8 מהם לא אמרו איביזה, כנראה שהם חיים באיזה פלנטה אחרת, או ששאלתם את ההורים שלכם ובמקרה הזה, הגיע הזמן שתצאו קצת מהבית.

האי הספרדי מיצב את עצמו כיעד המסיבות הכי חם בעולם כולו עם מגה מועדונים וברים שעובדים 24/7 וצעירים שבאים מכל העולם כדי לחוות ולא במעט, את הטירוף שכולם מדברים עליו.

כמובן שגם אנחנו תקענו יתד באי הקסום הזה ואלפי ישראלים טסים לשם מידי שנה ולוקחים חלק בחגיגה.

אם אתם רגילים למסיבות ופסטיבלים עצומים בארץ, עם אלפי משתתפים צבעוניים, כלום יכין אתכם למה שקורה באיביזה.

ממועדונים ספציפיים שמכילים עשרות אלפי אנשים במתחם אחד ועד מועדוני VIP אקסלוסיביים עם מיטב הסלבס מהעולם כולו – אני מרגיש בנוח להכריז על איביזה כארץ האפשרויות הבלתי נגמרות.

זה נחמד וכיף לחגוג עם עוד כל כך הרבה אנשים צבעוניים מרחבי העולם ולהכיר אנשים וחברים חדשים, אבל איביזה גם מיצבה את עצמה כמקום אליו מגיעים הדיג’יים הגדולים ביותר בעולם.

הסיבה שאני עוצר את עצמי מלעשות פה Name drooping היא פשוט כי הגבילו אותי במספר המילים בכתבה הזאת ואם נתחיל, זה פשוט לא ייגמר.

דיג’יים מכל העולם (ואנחנו מדברים על הטופ של הטופ של הטופ) מגיעים ברכבת אווירית כדי להופיע במועדוני הענק באיביזה כדרך אגב (אין הרבה מקומות שתוכלו למצוא את Tiesto מנגן במסיבת צהריים לקראת המסיבה הגדולה של הערב).

David Guetta, Calvin Harris, Martin Garrix, Tale of Us, Black Coffe, Circoloco, The Martinez brothers ועוד.

אם כבר הייתם באיביזה ועברתם את החוויה שאני מדבר עליה, אז תדעו שאני מקנא מאוד, אבל אם רק שמעתם סיפורים וקראתם כתבות מפוקפקות כמו זאת, שגורמות לכם להזיל ריר אבל לא לעשות עם זה כלום, חייכם עומדים להשתנות.

כי מה הטעם לספר על מקום שהוא חלום מבלי לעזור לזה להיות אמיתי?

מכירים את אתר WESPER? נו זה שדאג לכם ל50 ש”ח ב WOLT? נו זה שאתם קוראים בו את הכתבה הזאת?

אז WESPER יצאו בשת”פ עם חברת הפקה שמכירה קצת (הרבה) את כל מה שקורה באיביזה ומציעה חבילות שלמות ומגוונות לחוויה המדהימה הזו.

לאיזה מלון הולכים? איפה המסיבות הטובות? איך נכנסים? הכל במקום אחד.

אמנם כף רגלנו כבר דרכה באיביזה, אבל זו פעם ראשונה בהיסטוריה (כן כן) שחברה מציעה חבילות כאלה מארצנו היפה ולכם ורק לכם יש גם 100$ הנחה על זה שקראתם עד לפה.

לקבלת ההטבה לחצו כאן

אזהרה -
הסיגריות גורמות למחלות ולמוות בטרם עת
משרד הבריאות